Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

Donice z laminatu poliestrowo-szklanego, dostępne w wielu rozmiarach i opcjach wykończeniowych, wykonywane na zamówienie w wybranej opcji. Donice mogą być dodatkowo ocieplane od wewnątrz (twardym styrodurem), mogą też mieć zamontowane nóżki.

Donice mogą być lakierowane na dowolny kolor z palety RAL CLASSIC, lub wykańczane tynkiem szlachetnym w imitacjach betonu, trawertynu lub innych wg. życzenia klienta.

ZOBACZ OPCJE WYKOŃCZENIOWE

Wycena i dostępność na zapytanie.

DONICE Z WŁÓKNA SZKLANEGO

Donice z metalu - stali szlachetnej, cortenu, stali lakierowanej lub aluminium. Wykonywane w wielu modelach i rozmiarach na zamówienie, również wg. projektu Klienta. Stal lakierowana na dowolny kolor z palety RAL. Wycena i dostępność na zapytanie.

DONICE METALOWE

Donice z serii DIVISION są wykonane z naturalnego cementu wzmocnionego włóknem szklanym, który umożliwia nieograniczone użytkowanie na zewnątrz, jest mrozoodporny i łatwy w pielęgnacji. Ciężka i stabilna konstrukcja produktów zapobiega również  przewracaniu się obsadzonych donic przy silniejszym wietrze.

Donice dostępne w wielu rozmiarach i modelach, w kolorze naturalnego betonu lub antracytu. Donice w kształcie kolumn można, dzięki dostępnym pokrywom, przekształcić w postumenty i skomponować z misami, również dostępnymi w serii.

DONICE Z BETONU WZMACNIANEGO WŁÓKNEM SZKLANYM

Zawartość

Zawartość

Zawartość