Oferujemy donice w wersji włókno szklane - lakierowane na dowolny kolor, oraz w ciekawych opcjach wykończeniowych, pozwalających stworzyć supernowoczesny klimat industrialny (kolekcja INDUSTRIAL), sięgnąć do klasyki (imitacje kamienia w kolekcjach ANTIQUE i ONYX) oraz puścić wodze fantazji i stworzyć coś niepowtarzalnego (kolekcja AVANT-GARDE)

DONICE LAKIEROWANE

Donice CITY DECOR w opcji lakierowanej są dostępne w pełnej palecie kolorów RAL, w wersji matowej (standard) lub z połyskiem.

Prezentujemy (poglądowo) dostępną paletę barw lakierów. Dokonując wyboru koloru lakieru należy korzystać z wzornika papierowego (dostępny w każdym sklepie z farbami - paleta RAL CLASSIC), ponieważ kolory na monitorze mogą znacznie odbiegać od oryginału - nasycenie barw zależy od ustawień monitora.

paleta

DONICE W IMITACJACH NATURALNYCH MATERIAŁÓW

(IMITACJA STALI CORTEN, IMITACJA KAMIENIA, IMITACJA BETONU)

Linie INDUSTRIAL, OXIDE, ANTIQUE oraz AVANT-GARDE:

Każda donica jest małym dziełem sztuki i jest wykonywana ręcznie na każdym etapie produkcji - od odwzorowania w formie do ozdobienia przez plastyków w oparciu o najlepsze, naturalne materiały i światowe wzornictwo.

KOLEKCJA INDUSTRIAL OXIDE

Zastosowano zestaw specjalistycznych farb dekoracyjnych, odtwarzających efekt utleniania artystycznego w postaci rdzy. Donice z serii OXIDE mogą być stosowane z powodzeniem zarówno na zewnątrz jak i we wnętrzach, nadając wyjątkowe klimaty naszym mieszkaniom, biurom, a także ogrodom czy tarasom. Efekt artystyczny rdzy włącza do wystroju surowy element dekoracyjny, wprowadza powiew przeszłości, idealny dla stylu z epoki średniowiecza czy baroku, a nowoczesnym wnętrzom dodaje nieco tajemniczości.

RDZA RDZA PATYNA

KOLEKCJA INDUSTRIAL - BETON

Zastosowane materiały wykończeniowe dają nieograniczone możliwości tworzenia różnorodnych struktur i „efektów betonu”, od delikatnych, naturalnych po bardzo surowe i szlachetne.

Donice wykonane w imitacji betonu maja doskonałą wytrzymałość mechaniczną - odporność na uderzenia, są odporne na szorowanie, nie poddają się działaniu grzybów ani pleśni. Ich waga stanowi zaledwie ułamek ciężaru donic betonowych, a takie udogodnienia jak ocieplenie - izolacja termiczna, kółka czy odpływ wody sprawiają, że donice pomagają tworzyć przyjazne środowisko dla roślin.

BETON SZARY BETON BIAŁY

wyk rdza wyk beton

KOLEKCJA ANTIQUE

Donice z kolekcji ANTIQUE są łatwe w konserwacji, odporne na mycie, a nawet szorowanie oraz uszkodzenia mechaniczne. Bogata kolorystyka i różnorodność możliwych do uzyskania struktur daje nieograniczone możliwości aranżacji zarówno we wnętrzach antycznych jak i współczesnych. Donice mogą być użytkowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, a dzięki klasycznemu wykończeniu i prostym, szlachetnym kształtom pięknie komponują się zarówno z kamieniem, drewnem czy tkaniną, jak i szkłem lub metalem.

wyk antique

wyk trawertyn

KOLEKCJA ONYX

Kolekcja ONYKS to donice w ekskluzywnym, bardzo pracochłonnym wykończeniu, który po nałożeniu i wyświeceniu przypomina naturalny polerowany marmur o bogatej głębi. Efekt ten można uzyskać w wielu naturalnych kolorach kamienia -od błękitnych szarości i bieli po głębokie czerwienie. Donice z kolekcji ONYKS są lekkie, ciepłe i niezwykle efektowne, a dzięki szlachetnemu wyglądowi stanowią niezwykłą ozdobę każdego pomieszczenia.
Donice w tej opcji wykończeniowej dedykowane są wyłącznie do wnętrz.

wyk onyks

wyk stiuk

wyk trawertyn wyk trawertyn

KOLEKCJA AVANT-GARDE

Bardzo dekoracyjne wykończenie, dzięki któremu uzyskujemy wyjątkowe, śmiałe i oryginalne efekty. Szeroka paleta kolorów jaką możemy wykorzystać pozwala samodzielnie komponować ostateczny - nowoczesny i niepowtarzalny wygląd donicy.

Donice są łatwe w utrzymaniu, "śliska" powierzchnia nie przyjmuje kurzu i brudu można ją umyć wilgotną gąbką.

wyk avant-garde gold

wyk avant-garde

wyk avant-garde

PALETA KOLORÓW WYKOŃCZENIA INDUSTRIAL BETON:

paleta industrial
PALETA KOLORÓW WYKOŃCZENIA ANTIQUE:
paleta antique
PALETA PROPOZYCJI KOLEKCJI OXIDE I AVANT-GARDE
(MOŻLIWE INNE WZORY WG. PROJEKTU):
paleta avant-garde