DONICE CITY DECOR

Donice CITY DECOR zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić maksymalny komfort ich użytkownikom - czyli... roślinom:) Nie zapomnieliśmy jednak o potrzebach właścicieli owych roślin - i tak, z połączenia potrzeb estetyki, trwałości i wygody użytkowania z jednej strony - i zapewnienia maksymalnie dobrych warunków bytowania z drugiej - powstały kolekcje donic CITY DECOR, które z dumą Państwu prezentujemy.

Włókno szklane, z którego powstają nasze donice, to materiał niezwykle odporny na zmienne warunki zewnętrzne (bardzo niskie temperatury, silne nasłonecznienie) zanieczyszczenia czy uszkodzenia, a przy tym relatywnie lekki.

Dzięki zastosowaniu włókna szklanego, donice CITY DECOR są wygodne w użytkowaniu (lekkie, łatwe do czyszczenia), trwałe (odporne na zmienne warunki atmosferyczne, nie poddające się uszkodzeniom mechanicznym), a jednocześnie – a raczej przed wszystkim - efektowne, przyciągające wzrok. To donice o nowoczesnym wzornictwie, prostych, geometrycznych kształtach i modnych kolorach.

Donice CITY DECOR są również, dzięki licznym udogodnieniom - przyjazne dla roślin - donice typu „zewnętrznego” mają ścianki ocieplone styropianem, co pozwala bezpiecznie zostawić rośliny na dworze przez zimę, izolacja chroni też system korzeniowy roślin w przypadku silnego nasłonecznienia donicy w lecie. Donice są także wyposażone w odpływ wody, który pozwala roślinom na lepszą gospodarkę wodną (rośliny w szczelnych pojemnikach są narażone na przelanie, skutkujące gniciem korzeni). Dla wygody użytkowania donice oferowane są zarówno w opcji stałej, jak i mobilnej (kółeczka) - ułatwiającej ich przesuwanie.

Donice CITY DECOR oferowane są w wielu różnorodnych opcjach wykończeniowych i ponad 220 kolorach. Donice takie stanowią wyszukaną ozdobę wnętrz (domów, restauracji, centrów handlowych, biur) jak również tarasów, balkonów czy zielonych dachów.