Czas realizacji i koszty dostawy

Koszt dostawy:

Koszt dostawy zależy od wybranego sposobu dostawy i płatności. Dostawa towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej. Koszt dostawy zagranicznej ustalamy indywidualnie. Całe zamówienie jest wysyłane w jednej przesyłce i klient ponosi jeden koszt dostawy. W przypadku przesyłek wielopaczkowych, ciężkich lub paletowych firma zastrzega sobie prawo do ustalenia indywidualnych kosztów transportu (koszty zostaną uzgodnione z klientem przed realizacją zamówienia).

Czas dostawy:

Czas realizacji zamówienia:

Ze względu na to, że Sklep specjalizuje się w ofercie dostosowanej do potrzeb klienta, większość oferowanego towaru dostępna jest w opcji "na zamówienie". Czas realizacji zamówienia określony jest na karcie produktu i dotyczy jednego egzemplarza danego produktu.

W przypadku towaru standardowego, znajdującego się na magazynie Sprzedającego, realizacja zamówienia następuje najdalej na drugi dzień roboczy od złożenia zamówienia - w przypadku zamówień z opcją płatności: „płatność gotówką przy odbiorze” lub „płatność kartą lub szybki przelew” oraz najdalej na drugi dzień roboczy od zaksięgowania płatności na koncie bankowym Sprzedającego – w przypadku zamówień z opcją płatności „przelew bankowy przed wysyłką”

W przypadku zamówienia produktów oznaczonych na karcie produktu „Na zamówienie” lub przy zamówieniu dużej ilości tej samej rzeczy i braku części tej ilości w magazynie Sprzedającego może on zażądać przed realizacją zamówienia od Kupującego zaliczki w wysokości nie większej niż 50% wartości brutto zamawianych produktów.

W przypadku rzeczy niedostępnych w magazynie Sprzedającego w chwili złożenia zamówienia, Sprzedający w ciągu 24 godzin w dni robocze poinformuje o tym fakcie Kupującego i poda przewidywany termin wysyłki.

W przypadku zamówień wielu rzeczy, z których cześć jest niedostępna w chwili składania zamówienia, Sprzedający skontaktuje się z Kupującym i wspólnie ustalą termin wydania poszczególnych rzeczy.

Przesyłki dostarczają firmy kurierskie - czas dostawy zależy od przewoźnika, rodzaju przesyłki oraz adresu odbiorcy. Zazwyczaj zajmuje to do 2 dni roboczych.

Termin realizacji zamówienia podany jest przy każdym produkcie.

Poczta Polska - 2-4 dni robocze po wysłaniu towaru. Kurier- paczki - 1 dzień roboczy po wysłaniu towaru; w przypadku niektórych miejscowości czas dostawy może wynieść 2 dni robocze. Kurier - palety - 1-2 dni robocze po wysłaniu towaru.

Sposoby dostawy: Poczta Polska - paczki.

Kurier UPS, DHL, K-EX, DPD - paczki.

Kurier DHL, PATRON SERVICE - palety.

W przypadku przesyłek paletowych towary dostarczane są pod budynek znajdujący się w adresie dostawy. Kurier nie ma obowiązku wniesienia przesyłki na piętro.

RODZAJ DOSTAWY KOSZT DOSTAWY (PRZEDPŁATA –przelew na konto lub płatność elektroniczna) KOSZT DOSTAWY (PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE - przesyłka pobraniowa)
Poczta Polska PRIORYTET (PACZKA – waga od 1 do 5 kg, max. rozmiar 60x50x30 cm) (orientacyjny czas dostawy ok. 2 dni robocze od dnia wysłania paczki) Ceny zgodnie z cennikiem Poczty Polskiej 13.00-14.50 zł w zależności od wagi przesyłki 15.50-23.50 zł w zależności od wagi przesyłki
Kurier - STANDARD (waga do 30kg, suma wymiarów dł+2 x szer+2 x wys. przesyłki nie może przekraczać 330 cm) (orientacyjny czas dostawy 1-2 dni robocze od dnia nadania przesyłki) 25 zł 30 zł
Kurier - PRZESYŁKA NIESTANDARDOWA (waga do 30 kg, suma wymiarów dł+2 x szer+2 x wys. przesyłki nie może przekraczać 419 cm) (orientacyjny czas dostawy 1-2 dni robocze od dnia nadania przesyłki) 40 zł 45 zł
Kurier - paleta 120x80 cm, wys. do 180 cm (waga do 200 kg) (orientacyjny czas dostawy 1-2 dni robocze od dnia nadania przesyłki) 190 zł BRAK
Transport własny - przesyłki wielopaletowe, lub przekraczające wymiar 120x80x160 cm wycena na podstawie wielkości zamówienia i miejsca dostawy BRAK

Metody płatności

przelew przed wysyłką - płatność przelewem na konto realizowana na podstawie faktury proforma otrzymanej po złożeniu zamówienia gotówka przy odbiorze - płatność "za pobraniem" - realizowana podczas odbioru zamówienia od kuriera.