Donice z włókna szklanego

Donice uniwersalne - przeznaczone do użytku zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz

Donice CITY DECOR, wykonane z włókna szklanego, oferowane są w wielu różnorodnych opcjach wykończeniowych i ponad 220 kolorach. Donice takie stanowią wyszukaną ozdobę wnętrz (domów, restauracji, centrów handlowych, biur) jak również tarasów, balkonów czy zielonych da...

Donice uniwersalne - przeznaczone do użytku zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz

Donice CITY DECOR, wykonane z włókna szklanego, oferowane są w wielu różnorodnych opcjach wykończeniowych i ponad 220 kolorach. Donice takie stanowią wyszukaną ozdobę wnętrz (domów, restauracji, centrów handlowych, biur) jak również tarasów, balkonów czy zielonych dachów.

Włókno szklane, z którego powstają donice, to materiał niezwykle odporny na zmienne warunki zewnętrzne (bardzo niskie temperatury, silne nasłonecznienie) zanieczyszczenia czy uszkodzenia, a przy tym relatywnie lekki.

•produkt wygodny w użytkowaniu (bezproblemowy, lekki, łatwy do czyszczenia),

•trwały (odporny na zmienne warunki atmosferyczne, nie traci koloru pod wpływem promieniowania UV)

•przyjazny dla roślin

•mrozoodporny

•efektowny, przyciągający wzrok

•nowoczesne wzornictwo, proste, geometryczne kształty i modne kolory

Donice z włokna szklanego są bardziej odporne na czynniki zewnętrzne od produktów wykonanych z betonu, ceramiki, terakoty i plastiku. Ze względu na niewielką wagę i szerokie możliwości wykończenia stanowią doskonały wybór zarówno do wewnątrz, jak i na dachy czy tarasy.

Więcej

Donice z włókna szklanego Jest 40 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 40 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 40 elementów